Benešovsko
Praha a okolí
Kutnohorsko
Přidejte se k nám

Naše mateřská škola spolupracuje již třetí rok s benešovskou jazykovou školou Language Corner. Kroužek AJ pro děti vede lektorka této jazykové školy paní Vlaďka Zmeškalová. Oceňujeme vhodné metodické postupy a formy výuky, jež jsou přiměřené věku dětí. Paní lektorka seznamuje děti s AJ zábavnou formou, hodiny jsou vždy živé, radostné a děti si z nich odnášejí spoustu nových dovedností v základní úrovni jazyka.Zajímavé jsou tématické celky, například Vánoce, Velikonoce, Halloween, během kterých si děti logicky spojují nová anglická slovíčka s konkrétní událostí nebo svátkem. Paní Vlaďka Zmeškalová má velmi pěkný přístup k předškolním dětem, umí je vhodně motivovat a pochválit. Pěkný přístup má ke všem zaměstnancům naší školky a v našem kolektivu je oblíbená.Velmi se této kvalitní spolupráce vážíme a věříme, že bude pokračovat i nadále.

Mirka Strakatá, ředitelka MŠ Maršovice, duben 2014

 

Na angličtinu  /kurz 40 PLUS/ chodím již 2 roky a jsem spokojen jak s výukou ,tak s přístupem lektorů jazykové školy. Je mi kolem 50ti let a učení při práci mi tolik nejde, /pamět´a chápání už tolik neslouží / , ale díky schopnému, mladému a trpělivému lektorskému týmu jsem dosáhl značného pokroku v anglickém jazyce  Mohu doporučit i ostatním starším zájemcům.

Jiří Ptáček, červen 2012

 

Hledala jsem jazykovou školu a především lektora, který by výuku angličtiny přizpůsobil podle mých požadavků a mé jazykové úrovně, tak abych se zdokonalila. Chtěla jsem individuální kurz zaměřený především na konverzaci a později na přípravu k maturitní zkoušce.
Nyní mohu říci, že se můj mluvený i písemný projev opravdu zlepšil a kurz s lektorkou Helenou Kardovou nejen splnil mé očekávání, ale dokonce jsem byla i velmi dobře připravena k maturitě z anglického jazyka.

Eliška Vlasáková, červen 2012

 

S paní Vladimírou Zmeškalovou spolupracuji, jako s lektorkou anglického jazyka, již třetím rokem, takže myslím, že ji jako lektora velice dobře znám a mohu se s Vámi podělit o svoji zkušenost. Jak tomu bývá u nás mnohých, s výukou anglického jazyka jsem v minulosti již několikrát začínal a vždy to dopadlo obdobně … při plném pracovním vytížení, které je pro dnešní dobu charakteristické, na výuku anglického jazyka, vždy nějak jaksi nezbýval čas. V posledních letech se moje pracovní vytížení zcela nepochybně ještě zvýšilo, nicméně za této situace jsem si řekl, že přece jen: „kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem“. A tak jsem po delším hledání a pátrání v nepřeberném množství jazykových škol a kurzů dal na radu jednoho mého známého a začal studovat u paní Vladimíry Zmeškalové.
U paní lektorky Zmeškalové jsem konečně poznal nejen naprosto profesní přístup, který asi najdeme u spousty dalších lektorů v této oblasti, ale především pedagogický a lidský přístup, který mi velice vyhovuje. Tyto všechny zdánlivé maličkosti způsobily to, že již po prvním roce, který jsem úspěšně vydržel studovat, se dostavil vlastní pocit uspokojení z pokroků v anglickém jazyce. Jak jsem již zmínil, paní lektorka má hodiny vždy pečlivě připravené, různorodé a člověk z nich odchází s pocitem, že mu bylo zase cosi nového srozumitelně vysvětleno. Stejně tak se ale stávalo, že i přes přípravu paní lektorky, jsme někdy věnovali více pozornosti něčemu, co mi z minule probírané tématiky nebylo zcela jasné. K výuce paní lektorka používá renomovaných učebnic, nicméně jejich výklad, formu a obsah dokáže velice efektivně přizpůsobit do srozumitelnosti pro studenta. Také si velice cením lidského přístupu lektora ke studentovi, protože stejně jako tomu bylo kdysi dávno ve škole, každý den není svátek a stane se, že na každou hodinu člověk nepřijde naprosto dokonale připravený. A i když se mi právě tohle několikrát za tu dobu stalo, paní lektorka moje momentální neznalosti sice neomlouvala, nicméně takovým normálním způsobem připomněla, že to asi nebylo právě nejlepší.
Mohl bych tady asi říci ještě hodně věcí o paní Zmeškalové, ale osobně si myslím, že nejlepší je osobní zkušenost a proto Vám mohu výuku anglického jazyka u této lektorky pouze doporučit. Sám jsem důkazem toho, že nejen vlastní odhodlání studovat, ale především přístup lektora, který dokáže studenta efektivně zaujmout a vést může být tím, co u Vás právě rozhodne, že tentokrát již nepřestanete J.

Ing. Vladimír Růžička

Bezpečnostní ředitel ČEZ ICT Services, a. s.

Květen 2010

 

Jako mamča na rodičovské dovolené jsem se pustila plně do rozvoje svojí již trošku stagnující angličtiny, která se mi pod vedením paní Zmeškalové stala zábavou a tak trošku i drogou :-). Vřele každému doporučuji neboť je  neustále něco nového a krásného v tomto jazyce k objevování.

Alice Tesařová, květen 2010

 

Na angličtinu chodím už rok a vždycky se těším na další hodiny. Mnohem lépe se domluvím a rozšiřuji si slovní zásobu. Podstatná je i gramatika, zlepšení cítím i ve škole, kde mám mnohem lepší známky. Angličtina mě začala bavit. Je to krásný jazyk a s paní Zmeškalovou i snadný.

Jana Mazurová, září 2009