.

Historie

Věnujeme se výuce jazyků od roku 2010.

Na začátku naší existence stál 5ti členný lektorksý tým, který v roce 2010 začal v Benešově vyučovat první kurzy. Postupně se zvětšoval jak náš tým, tak i lokalita, na které působíme. V roce 2013 jsme se stali autorizovaným partnerem Evropského centra jazykových zkoušek a mimo běžné výuky jsme začali naše zájemce i připravovat k prestižním jazykovým zkouškám Cambridge English, které zároveň pořádáme v lokalitách, kde působíme. Od roku 2016 jsme oficiálním Zkouškovým přípravným centrem uznaným Cambridge University. V současné době působíme v Benešově a jeho okolí, Vlašimi, Zruči nad Sázavou, Kolínsku, Říčanech, Kamenici, Černošicích a v Praze.

Naše mise

Předávat jazykvou znalost, která přinese lepší životní možnosti a radost z komunikace.

Naším hlavním zájmem je, aby si naši studenti osvojili na co nejlepší úrovni v závislosti na jejich možnostech a okruhu zájmů. Učení není jen o nutnosti, ale my chceme, aby se studenti pro jazyk nadchli a žili jím, učili se jej s láskou. Známku kvality garantuje možnost získání světově uznávaných certifikátů Cambridge English, které svým držitelům doslova otevírají dveře do světa.

Metodika

Komunikační zdatnost s kvalitními lingvistickým základem.

Pracujeme eklektisticky a snažíme se každému studentovi najít pro něj co nejvhodnější metodu pro učení se cizího jazyka. Hlavní důraz bezpochyby leží na rozvoji komunikačních dovedností ruku v ruce se studiem gramatiky a slovní zásoby. Specializované kurzy jsou zaměřeny na přípravu ke zkouškám Cambridge English.

Prioritou je potřeba studenta a jeho důvod ke studiu cizího jazyka.

Seznamte se s námi

Ať už nám budete volat, či psát, nebo přijdete osobně… potkáte se z jednou z nás:-)

Eva Flekačová

Zajištění výuky
Eva je úžasná organizátorka, geniální plánovač kurzů a dokáže zajistit, že všichni víme, kdy a kde máme učit, každá učebna má kapacitu 200% a všechno klape jak má. Zároveň se stará o naše klienty.

Vlaďka Skopcová

ředitelka, lektorka, školitelka lektorů
Vlaďka neustále sleduje a realizuje nejlepší a zároveň nejzábavnější výukové metody, které pak předává ostatním členům týmu. Stará se o lektorský tým a je hlavním metodikem a znalcem zkoušek Cambridge English.