Cambridgeské zkoušky jsou nejznámejší a nejprestižnější mezinárodně uznávané zkoušky z anglického jazyka. Získání certifikatu je víc než užitecným dokladem Vaší znalosti angličtiny jak pro Vás samotné, tak pro zaměstnavatele, přijímací zkoušky na VŠ apod.

Pořádáme přípravné kurzy pro následující zkoušky:

  • Zkoušky pro děti YLE Starters, Movers a Flyers
  • Zkoušky z obecné angličtiny: Key (KET), Preliminary (PET), First (FCE), Advanced (CAE) a Proficiency (CPE)
  • Zkoušky z Business English BEC: Preliminary, Vantage a Higher
  • TKT (metodická zkouška pro učitele angličtiny)

Celoroční kurzy ke zkouškám: 30 x 60/90 min

Intenzivní kurzy ke zkouškám: 10 x 90 minut

Úspěšnost kandidáta u zkoušky není ovlivněna pouze jeho jazykovými znalostmi. Naprosto zásadní je totiž i znalost dané zkoušky – typy cvičení, co kreré cvičení testuje, náležitosti jednotlivých slohových útvarů, organizace mluvené zkoušky a další náležitosti včetně záznamu odpovědí, časové limity apod.

Všem kandidátům proto doporučujeme, aby dostatečnou pozornost věnovali i této oblasti. Jakožto znalci zkoušek Vám velice rádi pomůžeme.

Zkouška nanečisto včetně konzultace (YLE, KET): 450 Kč

Zkouška nanečisto včetně konzultace (PET, FCE, CAE, CPE): 550 Kč

Minikurz k ústní části zkoušky (60 minut): 450 Kč (seznámení s formátem ústní zkoušky, vyzkoušení si ústní části nanečisto, analýza projevu, doporučení ke zlepšení)

Minikurz k písemné části zkoušky: 700 Kč (seznámení s formátem písemné zkoušky, shrnutí pravidel jednotlivých útvarů, které se ve zkoušce vyskytují,  oprava dvou textů včetně analýzy píseného projevu a doporučení ke zlepšení)