.

  • Naše zkušenosti a reputace

    Dlouhodobě nabízíme široké portfolium obecných i specializovaných jazykových kurzů začtítěných kvalitním lektorským týmem, který je neustále supervidován našimi metodiky. Mezi naše klienty patří jak široká veřejnost, tak řada státních i soukromých firem.

  • Kvalita za rozumnou cenu

    Již několik let držíme stejné ceny, které v regionu naší působnosti patří k těm nižším. Snažíme se, aby jazykové vzdělání bylo dostupné všem.

  • Certifikace a stovky úspěšných kandidátů u zkoušek

    Jsme oficielním Zkouškovým přípravným centrem uznaným Universitou v Cambridge a jsme členy Asociace cambridgeských škol. Řada našich lektorů půspbí jako examinátoři prestižních zkoušek Cambridge English. Patříme do sítě autorizovaných partnerů Evropského centra jazykových zkoušek.

Kurzy

V naší nabídce naleznete kurzy pro všechny věkové kategorie, individuální i skupinové, obecné i odborné. V případě výuky anglického jazyka máme vypracovaný jedinešný koncept, který aplikujeme od předškolního věku až do dospělosti. Naši studenti postupně dosahují vyšších a vyšších jazykových stupňů s možností složení mezinárodní zkoušky a získání prestižního certifikátu.

Individuální přístup

V maximální míře aplikujeme postupy dle individuálních možností a potřeb každého studenta. Vrcholný model naleznete v Kurzech na míru, které se Vám přizpůsobí na 100%.

Doplňkové služby

Všichni naši studenti mají možnost využít dalších výhod v podobě využití cizojazyčné knihovny, zprostředkování předplatného cizojazyčných časopisů, absolvování odborných seminářů a jazykových akcí, jazykového auditu a odborného poradenství v oblasti jazykového vzdělávání.

Domluvte si s námi schůzku

Vaše jméno (povinné)

Vaše telefonní číslo (povinné)

Zvolte datum

V rozmezí od (povinné)