• Naše zkušenosti a reputace

Dlouhodobě nabízíme široké portfolium obecných i specializovaných jazykových kurzů začtítěných kvalitním lektorským týmem, který je neustále supervidován našimi metodiky. Mezi naše klienty patří jak široká veřejnost, tak řada státních i soukromých firem.

  • Kvalita za rozumnou cenu

Již několik let držíme stejné ceny, které v regionu naší působnosti patří k těm nižším. Snažíme se, aby jazykové vzdělání bylo dostupné všem.

  • Certifikace a stovky úspěšných kandidátů u zkoušek

Jsme oficielním Zkouškovým přípravným centrem uznaným Universitou v Cambridge a jsme členy Asociace cambridgeských škol. Řada našich lektorů půspbí jako examinátoři prestižních zkoušek Cambridge English. Patříme do sítě autorizovaných partnerů Evropského centra jazykových zkoušek.

V naší nabídce naleznete kurzy pro všechny věkové kategorie, individuální i skupinové, obecné i odborné. V případě výuky anglického jazyka máme vypracovaný jedinešný koncept, který aplikujeme od předškolního věku až do dospělosti. Naši studenti postupně dosahují vyšších a vyšších jazykových stupňů s možností složení mezinárodní zkoušky a získání prestižního certifikátu.

V maximální míře aplikujeme postupy dle individuálních možností a potřeb každého studenta. Vrcholný model naleznete v Kurzech na míru, které se Vám přizpůsobí na 100%.

Všichni naši studenti mají možnost využít dalších výhod v podobě využití cizojazyčné knihovny, zprostředkování předplatného cizojazyčných časopisů, absolvování odborných seminářů a jazykových akcí, jazykového auditu a odborného poradenství v oblasti jazykového vzdělávání.

  • Domluvte si s námi schůzku.

 Mgr. Vladimíra Skopcová
+420 602 727 989, vladimira.skopcova@language-corner.cz